ឯកឧត្តម បណ្ឌិត ហ៊ុន ម៉ាណែត ៖ទិសស្លោក “អតីតកាលឈឺចាប់... សូមអានត... »
ឯកឧត្តម បណ្ឌិត ហ៊ុន ម៉ាណែត ៖ គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា បានបន្តខិតខំគ្រប់បែបយ៉ាង ដើម្បីទទួលបាននូវសមានចិត្តពីសមាជិកបក្សទាំងរូបកាយ និងបេះដូង !!!!!
ឯកឧត្តម បណ្ឌិត ហ៊ុន ម៉ាណែត ៖ គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា... សូមអានត... »
ប្រជាពលរដ្ឋក្នុងខណ្ឌច្បារអំពៅជាង១ពាន់នាក់បានទទួលការពិនិត្យ និងព្យាបាលជំងឺដោយឥតគិតថ្លៃពីសមាគមគ្រូពេទ្យស្ម័គ្រចិត្តយុវជនសម្តេចតេជោ (TYDA) !!!!!
ប្រជាពលរដ្ឋក្នុងខណ្ឌច្បារអំពៅជាង១ពាន់នាក់បានទទួលការពិនិត្យ... សូមអានត... »
ឯកឧត្តម បណ្ឌិត ហ៊ុន ម៉ាណែត៖ សុខសន្តិភាព ជាផលតម្លៃរួមនៃកិច្ចខិតខំប្រឹងប្រែងរបស់រាជរដ្ឋាភិបាលសម្រាប់ជាតិ និងប្រជាជន !!!!!
ឯកឧត្តម បណ្ឌិត ហ៊ុន ម៉ាណែត៖ សុខសន្តិភាព ជាផលតម្លៃរួមនៃកិច្ចខិតខំប្រឹងប្រែងរបស់រាជរដ្ឋាភិបាលសម្រាប់ជាតិ... សូមអានត... »
ឯកឧត្តម បណ្ឌិត ហ៊ុន ម៉ាណែត ៖ សាសនា  គឺបានដើរតួនាទី យ៉ាងសំខាន់ បំផុតក្នុង ការអប់រំ សីលធម៌ គុណធម៌ និង ការរស់ នៅក្នុង សង្គមnប្រកបដោយសេចក្តីថ្លៃថ្នូរ !!!!!
ឯកឧត្តម បណ្ឌិត ហ៊ុន ម៉ាណែត ៖ សាសនា  គឺបានដើរតួនាទី... សូមអានត... »
ឯកឧត្តម បណ្ឌិត ហ៊ុន ម៉ាណែត ៖សម្តេចតេជោ គឺ ជាមេដឹកនាំប្រកបដោយធម៌ ដែលតែងប្រកាន់យកគោលការណ៍សច្ចធម៌ និយាយពិត ធ្វើពិត និងបម្រើពិត រួមជាមួយនឹងឆន្ទៈបង្រួបង្រួមជាតិ !!!!!
ឯកឧត្តម បណ្ឌិត ហ៊ុន ម៉ាណែត ៖សម្តេចតេជោ គឺ ជាមេដឹកនាំប្រកបដោយធម៌... សូមអានត... »
សមាគមកាយឫទ្ធិនារីកម្ពុជា បានរៀបចំពិធីសច្ចាបញ្ចូលសមាជិកថ្មី លើកទី៦ នៅខេត្តបាត់ដំបង !!!!!
សមាគមកាយឫទ្ធិនារីកម្ពុជា បានរៀបចំពិធីសច្ចាបញ្ចូលសមាជិកថ្មី... សូមអានត... »
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ បណ្ឌិត ហ៊ុន ម៉ាណែត ៖ ភារកិច្ចចាំបាច់ជាក់ស្តែងចំពោះមុខ និងសម្រាប់ពេលអនាគត ហើយការធ្វើទំនើបកម្មនោះទៀតសោត ត្រូវផ្តោតលើកត្តាចម្បងចំនួន ៣ !!!!!
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ បណ្ឌិត ហ៊ុន ម៉ាណែត ៖ ភារកិច្ចចាំបាច់ជាក់ស្តែងចំពោះមុខ... សូមអានត... »
ឯកឧត្តម បណ្ឌិត ហ៊ុន ម៉ាណែត៖ ក្រោមការដឹកនាំប្រកបដោយគតិបណ្ឌិតរបស់ សម្តេចតេជោ នាយករដ្ឋមន្ត្រី, ប្រទេសកម្ពុជា បាននិងកំពុងស្ថិតក្នុងចំណោមប្រទេសដែលមានការលូតលាស់យ៉ាងឆាប់រហ័ស !!!!!
ឯកឧត្តម បណ្ឌិត ហ៊ុន ម៉ាណែត៖ ក្រោមការដឹកនាំប្រកបដោយគតិបណ្ឌិតរបស់... សូមអានត... »
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ហ៊ុន ម៉ាណែត ៖ សម្តេចតេជោ និង សម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត តែងយកចិត្តទុកដាក់ និងគិតគូរអំពីសុខទុក្ខរបស់អ៊ំពូមីងយោធិនពិការ ដែលបានចូលរួមចំណែកយ៉ាងសកម្មក្នុងការកសាងស្នាដៃ និងគុណបំណាច់ជូនជាតិមាតុភូមិ !!!!!
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ហ៊ុន ម៉ាណែត ៖ សម្តេចតេជោ... សូមអានត... »
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ហ៊ុន ម៉ាណែត ៖ រំលឹកដល់មន្រ្តីកងទ័ពជើងគោកទាំងអស់អោយសហការ ការពារ សន្តិសុខ ស្ថិរភាព សណ្ដាប់ធ្នាប់សាធារណៈ ខណៈកម្ពុជាមានព្រឹត្ដិការណ៍ធំៗនៅខែក្រោយ !!!!!
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ហ៊ុន ម៉ាណែត ៖ រំលឹកដល់មន្រ្តីកងទ័ពជើងគោកទាំងអស់អោយសហការ... សូមអានត... »
លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ប្រគល់ប័ណ្ណ (បសស) និងចែកអំណោយដល់ប្រជាពលរដ្ឋក្នុងខណ្ឌមានជ័យ !!!!!
លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ប្រគល់ប័ណ្ណ (បសស)... សូមអានត... »
លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ចែករំលែកបទពិសោធន៍ដល់និស្សិតអាហារូបករណ៍សម្តេចតេជោ ហ៊ុន សែន !!!!!
លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ចែករំលែកបទពិសោធន៍ដល់និស្សិតអាហារូបករណ៍សម្តេចតេជោ... សូមអានត... »
សមាគមកាយឫទ្ធិនារីកម្ពុជា រៀបចំកម្មវិធីរាត្រីសមោសរ ក្រោមប្រធានបទ “កម្លាំងស្ម័គ្រចិត្ត ដើម្បីកុមារី និងយុវតីកម្ពុជា”ក្រោមអធិបតីភាពឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី !!!!!
សមាគមកាយឫទ្ធិនារីកម្ពុជា រៀបចំកម្មវិធីរាត្រីសមោសរ... សូមអានត... »
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហ៊ុន ម៉ាណែត ជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារជាមួយនឹងអនុប្រធានទី១ នៃគណៈកម្មាធិការយោធាមជ្ឈិមបក្សកម្មុយនីស្តចិន !!!!!
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហ៊ុន ម៉ាណែត ជួបសម្តែងការគួរសម... សូមអានត... »
លោបណ្ឌិត ហ៊ុន ម៉ា​ណែ​ត បង្ហាញ​ក្តី​សោកស្តាយ និង​ចូលរួម​រំលែក​មរណទុក្ខ​ជាមួយ​គ្រួសារ​អ្នកស្លាប់ ក្នុង​គ្រោះមហន្តរាយ​រញ្ជួយ​ដី​ធ្ងន់ធ្ងរ​នៅ​ប្រទេសតួ​ក​គី និង​ ប្រទេស ស៊ី​រី​ !!!!!
លោបណ្ឌិត ហ៊ុន ម៉ា​ណែ​ត បង្ហាញ​ក្តី​សោកស្តាយ... សូមអានត... »
ឯកឧត្តម កែវ ផុង ជំនួយការសម្តេចតេជោ និងប្រជាពលរដ្ឋខេត្តបន្ទាយមានជ័យ ផ្ញើសាររំលែកទុក្ខ ចំពោះមរណភាព លោកជំទាវ ប៊ុន សុថា !!!!
ឯកឧត្តម កែវ ផុង ជំនួយការសម្តេចតេជោ និងប្រជាពលរដ្ឋខេត្តបន្ទាយមានជ័យ... សូមអានត... »
ឯកឧត្តម កែវ ផុង ជំនួយការ សម្តេចតេជោ នាយករដ្ឋមន្ត្រី និងសប្បុរសជន ជនជាតិកូរ៉េខាងត្បូង បានចុះពិនិត្យ សាលារៀនចាស់ទ្រុតទ្រោមមួយខ្នងមាន បីបន្ទប់ !!!!!
ឯកឧត្តម កែវ ផុង ជំនួយការ សម្តេចតេជោ នាយករដ្ឋមន្ត្រី... សូមអានត... »
កងទ័ពជើងគោកស្នើឱ្យសមត្ថកិច្ចចាត់ការក្រោយពី លោក ឡុង សុគន្ធារៈ ក្លែងឯកសណ្ឋានយោធា និងប្រមាថ ឯកឧត្តម ហ៊ុន ម៉ាណែត !!!!
កងទ័ពជើងគោកស្នើឱ្យសមត្ថកិច្ចចាត់ការក្រោយពី... សូមអានត... »
ឯកឧត្តម គង់ លីវ៉ា ជំនួយការសម្តេចតេជោ នាយករដ្ឋមន្ត្រី នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា សម្តែងការអបអរសាទរ និងជូនពរដោយស្មោះអស់ពីដួងចិត្ត ជូនចំពោះ អ្នកឧកញ៉ា ទៀ ណារ៉ាវុទ្ធ និងលោកជំទាវឧកញ៉ាមាស សុភារី ដែលត្រូវបានព្រះករុណា ព្រះបាទសម្តេច ព្រះបរមនាថ នរោត្តម សីហមុនី ព្រះមហាក្សត្រ នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា សព្វព្រះរាជហឫទ័យ ត្រាស់បង្គាប់ផ្តល់គោរមងារ ជា «អ្នកឧកញ៉ា» និង «ឧកញ៉ា» !!!!
ឯកឧត្តម គង់ លីវ៉ា ជំនួយការសម្តេចតេជោ នាយករដ្ឋមន្ត្រី... សូមអានត... »
ឯកឧត្តម កែវ ផុង ជំនួយការសម្តេចតេជោ នាយករដ្ឋមន្ត្រី នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា សម្តែងការអបអរសាទរ និងជូនពរដោយស្មោះអស់ពីដួងចិត្ត ជូនចំពោះ អ្នកឧកញ៉ា ទៀ ណារ៉ាវុទ្ធ និងលោកជំទាវឧកញ៉ាមាស សុភារី ដែលត្រូវបានព្រះករុណា ព្រះបាទសម្តេច ព្រះបរមនាថ នរោត្តម សីហមុនី ព្រះមហាក្សត្រ នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា សព្វព្រះរាជហឫទ័យ ត្រាស់បង្គាប់ផ្តល់គោរមងារ ជា «អ្នកឧកញ៉ា» និង «ឧកញ៉ា» !!!!
ឯកឧត្តម កែវ ផុង ជំនួយការសម្តេចតេជោ នាយករដ្ឋមន្ត្រី... សូមអានត... »
ឯកឧត្តម កែវ ផុង គោរពថ្លែងអំណរសាទរជូនចំពោះ សម្តេចតេជោ ហ៊ុន សែន ក្នុងឱកាសខួប៣៨ឆ្នាំ នៃការចូលកាន់តំណែង ជានាយករដ្ឋមន្ត្រីនៃកម្ពុជា !!!!
ឯកឧត្តម កែវ ផុង គោរពថ្លែងអំណរសាទរជូនចំពោះ សម្តេចតេជោ... សូមអានត... »
ឯកឧត្តម បណ្ឌិត ហ៊ុន ម៉ាណែតះ ក្រោមការដឹកនាំប្រកបដោយគតិបណ្ឌិត និងចក្ខុវិស័យរបស់សម្តេចអគ្គមហាសេនាបតីតេជោ ហ៊ុន សែន ប្រមុខរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា រួមនឹងកិច្ចខិតខំប្រឹងប្រែងរបស់ក្រុមការងារគ្រប់លំដាប់ថ្នាក់ !!!!
ឯកឧត្តម បណ្ឌិត ហ៊ុន ម៉ាណែតះ ក្រោមការដឹកនាំប្រកបដោយគតិបណ្ឌិត... សូមអានត... »
សមាគមកាយឫទ្ធិនារីកម្ពុជា រៀបចំកម្មវិធីបោះជំរំប្រចាំឆ្នាំ២០២២ ក្រោមប្រធានបទ “អំណាចនៃភាពជឿជាក់” ប្រព្រឹត្តទៅដោយភាពកក់ក្តៅ មោទនភាព និងការជំរុញទឹកចិត្ត !!!!